Ostatní

Oběd

Co uvařit zítra k obědu

Přemýšlíte, co si zítra uvaříte k obědu? Možná byste rádi zkusili něco nového. Už jste někdy připravovali musaku s mletým masem? Zkuste to. Na dobře připravené musace si pochutná celá rodina.

Má smysl se zdravě stravovat

Každý z nás by si měl uvědomit, že i jeho tělo funguje jako stroj! Samozřejmě v tom smyslu, že aby dobře a co možná nejdéle fungovalo, je třeba mu každý den dodávat kvalitní palivo. Palivem je pro tělo strava a tekutiny, které přijímáme. Pokud váháte, jestli se stravujete dobře, nebo chcete konečně začít, máme pro vás připraveny

Co uvařit pro návštěvu

Známe to všichni: Když se ohlásí návštěva, nejednou je třeba uklidit, připravit pohodlné posezení a samozřejmě i něco k snědku. Právě s jídlem bývají největší problémy. Chtěli byste se před návštěvou blýsknout a přichystat vašim hostům neobyčejné pohoštění? Máme pro vás hned několik velmi zajímavých tipů.

Klasická vs. ultrazvuková liposukce. Která je lepší?

Liposukce není zrovna nový vynález, přesto kolem ní panují nejasnosti a polopravdy. Bolí? Nebolí? Co je ultrazvuková liposukce? Jaká je ta „normální“? A mám se liposukce bát? Pojďte si s námi ujasnit pojmy související s liposukcí.