Hodně žen v České republice není sopkojeno se svoji postavou a chtěly by shodit přebytečná kila na svém těle. V článku si řekneme jak na to.

Spokojenost se svými tělem

Muži svoje tělo často tak neřeší jako ženy. Ženy řeší doslova každý špíček na svém těle. To, že nejsou spokojený se svým tělem se pak odráží i na jejich psychickém stavu, kdy mají mnohem menší sebevědomí než ženy, které jsou hubené a atraktivní. Pokud to ženu opravdu trápí, tak se může pustit do postupného shazování přebytečných kil. A za půl roku může dosáhnout skvělých výsledků. Záleží jen na vás.

Na začátku nějaká redukční dieta

Na úplném začátku můžete na krátkou dobu zařadit i nějakou klasickou redukční dietu. Existuje hodně druhů redukčních diet. V posledním období je hodně oblíbená moderní dukanova dieta. V článku dukanova dieta jídelníček je rozepsápno jak vypadá takový týdenní jídelníček u dukanové diety. Ale výběr té správné diety je na vás.

Zařaďte do svého života i cvičení

Určitě by bylo velkou chybou spoléhat se pouze na redukční dietu. Pro hubnutí je důležité zařadit do svého týdne i nějaké to cvičení. Pro začátek bude stačit když budete cvičit třikrát za týden. Pak to můžete zvýšit na týdenní frekvenci 4x. Mezi vhodné cvičení může patřit kalanetika, pilates, aerobik, Zumba nebo cvičení s činkami na stanovištích.

Celková úprava stravy

Po pár týdnech redukční diety se musí přejít na kvalitní stravu, kterou pak budete dodržovat po celý život. Díky kvalitní výživě se pak budete cítit nejen fyzicky lépe, ale také psychicky lépe. A to za to určitě stojí ne? Taková kvalitní vyvážená strava vám poskytne veškeré živiny a nutrienty a vy se budete cítit, jako kdy by jste byly znovuzrození.