Nevíte jaký účes máte zvolit? Pak je tu náš článek, který vám dodá dostatek inspirace pro vytvoření nápaditého účesu, který vyjádří vaši osobnost.

Budte samy sebou

Hodně lidí se bojí být sami sebou, raději volí účes jako všichni okolo něj. Proto má také většina lidí podobné účesy. Lidé se prostě bojí nějakým způsobem vyčnívat. Buďte samy sebou a nechte si vytvořit takový účes, který se vám bude opravdu hodně líbit a bude vyjadřovat vaši osobnost.

Účesy podle tvaru vašeho obličeje

Pro správnou volbu obličeje je velmi důležité znát tvar vašeho obličeje. Přece jen pro různé tvary účesů se hodí také jiné druhy účesy. Například pokud máte pěkně kulatý obličej tak jsou pro vás určené účesy pro kulatý obličej. Většina lidí má oválný obličej a tak budou volit účesy pro oválný obličej. Část lidí má hranatý obličej a tak budou volit účesy pro hranatý obličej.

Návody na účesy pro polodlouhé vlasy

Účesy se dále vybírají podle délky vašich vlasů. Většina žen volí v dnešní době pěkné polodlouhé vlasy. Mezi účesy pro polodlouhé vlasy najdete opravdu hodně krásné účesy. Polodlouhé vlasy jsou také hodně praktické. Přece jen o dlouhé vlasy se musíte hodně starat, protože vyžadují opravdu hodně péče. Proto ženy volí polodlouhé vlasy.

Sportovní krátké účesy jsou hodně praktické

Ženy, které žijí hodně v pohybu často volí praktické krátké vlasy. A nemusíte se bát, že nejsou účesy na krátké vlasy. Krátké vlasy můžet upravit na opravdu hodně způsobů. V článku účesy pro krátké vlasy najdete spoustu inspirace a různých návodů pro vytvoření lehkých účesů z vašich krátkých vlasů.