Štítná žláza trápí zejména trápí. Ženy, které mají nějaké problémy se štítnou žlázou stále přibývá. Je to asi díky stále horšímu životními prostředí a špatnému životnímu stylu.

Štítná žláze je důležitá

Správně fungují štítná žláza je pro naše tělo velmi důležitá. Pokud je rozhozená štítná žláza, tak je rozhozené i naše tělo a nefunguje zcela správně. Rozhozené jsou zejména hormony, o jejich regulaci se právě stará správně fungujicí štítná žláza. A když štítná žláza nefunguje správně, tak problém je na světě. Ženy s problémy se štítnou žlázou, často přibírají i když jí málo. Mohou za to právě ty hormony.

Jak se projevuje onemocnění štítné žlázy

Jednotlivé příznaky a projevy, kterými se projevuje obvykle onemocnění štítné žlázy jsme vypsaly v samostatném článku štítná žláza příznaky. Dozvíte se tak jak můžete zjistit, že vaše štítná žláza nefunguej úplně správně. Častá je snížená funkce štítné žlázy nebo zvýšená funkce štítné žlázy.

Různé příznaky a projevy

Často se u žen objevuje příbírání bez toho, aniž by nějak zvýšily příjem stravy. Často za velmi krátkou dobu přiberou velkou hmotnost. Těmto ženám se to pak velmi těžko shazuje nazpátek a když tak je to stojí hodně dřiny. Hlavní je však vyřešit problémy se štítnou žlázou. Může se objevit i točení hlavy ( v článku točení hlavy příčiny se můžete dozvědět že točení a motání hlavy může být i další různé příčiny).

Další zdravotní problémy

Lidé chodí k lékaři i s dalšími zdravotními problémy. Nejčastěji to je nachlazení nebo chřipka. Naopak za svědění konečníku se lidé často stydí a k lékaři raději vůbec nejdou. Za toto svědění často mohou kvasinky nebo hemoroidy.