V článků najdete informace o tom, jaké jsou moderní sestřihy pro jednotlivé délky vlasů. Ať už se jedná o krátké vlasy nebo naopak dlouhé vlasy.

Moderní účesy pro kulatý obličej

Pokud máte kulatý obličej, tak si přečtěte článek účesy pro kulatý obličej ve kterém najdete tipy na pěkné účesy, keré jsou určené přímo pro ženy které mají pěkně kulatý obličej. Kulatý obličej má méně lidí a to to více to je originální. Většina lidí má hlavu šišatou vy jí máte pěkně kulatou.

In účesy pro polodlouhé vlasy

Máte polodlouhé vlasy po ramena, pak je pro vás určen článek účesy pro polodlouhé vlasy ve kterém najdete moderní účesy, určené dívkám které mají polodlouhé vlasy až po ramena. Polodlouhé vlasy má většina dívek a žen. Můžete zvolit mikádo nebo nějaký jiný účes, které zrovna frčí.

Účesy pro krátké vlasy

Někteří ženy jsou odvážné a tak mají pěkné krátké vlasy. Někdo má vlasy jemné a tak mu sluší více krátké vlasy. V článku účesy pro krátké vlasy najdete mnoho tipů na krásné účesy pro ženy, které mají jemné vlasy. Pokud vám vlasy padají tak je lepší se ostříhat na krátko, vypadá to lépe.