Po každých 5 letech jsou různá výročí svatby. Řekneme si jaké názvy nesou jednotlivé výročí svatby.

Svatba

Klasická svatba je pro každého velkým životním zážitkem. Většina lidí se žení nebo bere pouze jednou, i když dnes se to bohužel začíná měnit. A lidé už spolu tak dlouho nevydrží a stále častější jsou rozvody. Ze svatby máme většinou svatební fotky a dnes se většinou točí i svatební video.

Oslava výročí svatby

Některé manželské páry slaví každé výročí svatby a některé páry naopak vůbec neslaví výročí svatby. Uvnitř článku výročí svatby a jejich názvy se můžete dočíst jak se říká jednotlivým svatbám. Dozvíte se tak co znamenají pojmy stříbrná svatba, železná svatba, bronzová svatba atd.

Výročí svatby a jejich názvy

V dřívějším článku výročí svatby a jejich názvy najdete kompletní rozpis jmen jednotlivých svateb. Vždy je tam počet let, které uplynuly od svatby a pak je tam samotný název svatby. Můžete si tak lehce dohledat, které výročí budete slavit vy nejdříve. A na jaká výročí se můžete těšit.

Zlatá svatba

Když se manželství dočká zlaté svatby tak je to vždy úspěch. Ještě větším úspěchem je pak diamantová svatba, to se né však každému podaří. A ještě oba byly oba v dobré fyzické i psychické kondici.