Omrzely vás gelové nehty? Nebo s nimi nejste spokojena, protože se vám rychle ničí? Už jste slyšela o akrylových nehtech? Jde o žhavou novinku! Jak si vytvořit akrylové nehty? Podívejte se na postup!

Akrylové nehty spojují gel a akryl. Díky tomu jsou mnohem pevnější a přilnavější než gelové nehty, a proto se hodí právě pro ženy, které od nehtů vyžadují vyšší pevnost. Postup k vytvoření akrylových nehtů není náročný a při troše cviku si doma můžete vytvořit krásné nehty.

Akrylové nehty: Postup

Jak si doma vytvořit akrylové nehty? Postup je obdobný jako u gelových nehtů. Akrylová modeláž se provádí na šablony i na vlastní nehty. Také akrylové nehty si můžete různě ozdobit podle vaší nálady.

Postup pro vytvoření akrylových nehtů není složitý a chce to jen trochu cviku. Pokud se rozhodnete vytvořit si akrylové nehty doma, opatřete si nejprve potřebné pomůcky a materiál (šablony, akrylový gel, pilník…).

Pokud nemáte vlastní nehty dostatečně dlouhé, přilepte si umělý nehet (šablonu). Nejprve si ale vyberte správnou velikost šablony. Na okraj nehtu naneste lepidlo a přilepte ho. Nehet pak upravte do požadované délky a tvaru.

Nyní naneste akrylovou hmotu (cca 2 – 4 vrstvy). Akrylový gel bude pomalu schnout na vzduchu. Akrylové nehty pak pilníkem upravte do požadovaného tvaru. Pokud si nehty chcete ozdobit, můžete použít lak nebo módní obtisky.

Postup doplnění akrylových nehtů

Stejně jako gelové nehty, je nutné také akrylové nehty pravidelně doplňovat, a to jednou za čtrnáct dní nebo za tři týdny. Jaký je postup doplnění akrylových nehtů?

Nejdříve akrylové nehty odlakujte a pilníkem odstraňte hmotu, která se odlupuje. Až budou nehty dokonale čisté, naneste na ně akrylovou hmotu a rozetřete ji rovnoměrně po celém nehtu. Po zaschnutí nehet upravte do požadovaného tvaru a nalakujte. Přečtěte si také článek manikúra a modeláž nehtů.

Další články z rubriky

Štítky: , , , ,

Komentáře uzavřeny.