Obočí dává naší tváři výraz. Někomu nadělila přírod husté obočí, které si musí protrhávat, jinému zase úzké linky a světlé nevýrazné brvy. Pokud patříte k těm, které mají nevýrazné obočí a přejí si s tím něco udělat, vyzkoušejte permanentní make-up obočí.

Upravené obočí je skutečně důležité. Pokud nebude vaše obočí hezké, můžete si sice skvěle nalíčit oči, ale celkový dojem nikdy nebude perfektní. Nejde přitom jen o to zbavit se přebytečných chloupků. Často nás také trápí prořídlé nebo příliš světlé obočí, které je nevýrazné.

Řešením je líčení obočí – ale popravdě, kdo má na to čas každý den? Nebo můžete vyzkoušet permanentní make-up obočí, který vaše brvy zdokonalí, a vy budete upravená každý den!

Permanentní make-up obočí: Postup

Permanentní make-up obočí je metoda, při níž dojde ke zhuštění a doplnění chybějících brv nebo jejich obarvení. Pokud vám zcela chybí obočí, ani to není problém a jde vymodelovat zcela nové obočí.

Aplikace permanentního make-upu obočí je lehce bolestivá (přirovnává se k vytrhávání obočí). Používá se proto anestezie obočí (oblast obočí se natře anestetickou mastí).

Pro permanentní make-up obočí se používají dva způsoby aplikace.

  1. Technika vlásků, kdy se po linii obočí kreslí malé čárky, které imitují brvy. Výsledek vypadá přirozeně a zvláště se hodí pro ty, kteří mají hustější obočí.
  2. Zabarvování, kdy je obočí zabarvováno jakoby tužku. Hodí se proto pro ženy se světlejším obočím. Obě techniky trvají okolo dvou hodin. Po aplikaci permanentního make-upu obočí může být obočí zpočátku výrazné, ale vše si sedne během 14 dnů a výsledek pak stojí za to. Permanentní make-up obočí pak vydrží asi dva roky.

Permanentní make-up obočí: Barva a cena

Při aplikaci permanentního make-upu obočí je důležité vybrat správnou barvu! Nikdy se nepoužívá zcela černé obočí, které vypadá nepřirozeně. Tmavovláskám nejlépe sednou čokoládové a hnědé barvy, světlejší obočí se hodí přirozeně k blondýnkám, rusovláskám sedne zase šedohnědé obočí.

Cena permanentního make-upu obočí není zrovna nejnižší a pohybuje se kolem 2 000 korun. Jeho trvanlivost je na druhou stranu dlouhodobá, a pokud si vyberete skutečně dobrou kosmetičku, bude stát výsledek za to!

Další články z rubriky

Štítky: , , , ,

Komentáře uzavřeny.