Dlouhé a natočené řasy jsou snem každé ženy a dívky. K některé byla příroda štědrá, jiná si musí pomoci sama. Chcete si nechat natočit řasy, abyste získala uhrančivý pohled? Přemýšlíte nad trvalou na řasy? Jaké jsou její výhody a nevýhody?

Trvalá na řasy není jen výsadou celebrit. Nepřemýšlejte tak nad ní. Trvalá na řasy je dostupná pro každou z nás. Natočené řasy nám ušetří trochu času po ránu, protože nebudete muset používat kleštičky na natáčení řas a možná, že odložíte i řasenku. Vaše řasy přesto budou vypadat upraveně a váš pohled bude výrazný. Už se vám tedy nestane, že se ráno nestihnete namalovat a celý den budete jako šedá myš.

Trvalá na řasy: Jak probíhá?

Trvalou na řasy si můžete dopřát s krátkými i dlouhými brvami. Pokud jste trvalou řas odkládala kvůli tomu, že vaše řasy jsou příliš krátké, bylo to zcela zbytečné. Neváhejte proto už ani minutu, a pokud po trvalé na řasy skutečně toužíte, vytočte číslo vaší kosmetičky.

Co vás u ní čeká? Připravte se na to, že v kosmetickém salónu strávíte přibližně hodinu – hodinu a půl. Trvalá na řasy si totiž vyžaduje čas. Kosmetička vám nejprve těsně nad řasy přilepí maličké natáčky, na které se speciální tyčinku přichytí řasy. Na řasy pak nanese fixační gel, který nechá asi čtvrt hodiny působit. Nakonec se řasy „vykoupou“ v neutralizačním roztoku, pak se odstraní natáčky a řasy se opatrně „rozčešou“.

Trvalá na řasy: Cena a rizika

Trvalá na řasy stojí kolem 300 korun (pochopitelně záleží na konkrétním kosmetickém studiu) a vydržet by vám měla asi dva měsíce.

Když se trvalá na řasy povede, váš pohled bude úžasný i bez řasenky. Má ale trvalá na řasy také nějaké nevýhody a rizika? Vše záleží pochopitelně na tom, kdo vám trvalou na řasy bude aplikovat. Vyberte si zkušenou kosmetičku a zeptejte se na reference. Vyhnete se tak tomu, že vám řasy spálí nebo je moc, resp. málo natočí.

O řasy s trvalou se také musíte správně starat. Líčení řasenkou není zakázané, ale po odlíčení řas se doporučuje použít olejíček pro jejich regeneraci. Vyhýbejte se také častému a silnému mnutí očí, díky němuž se mohou řasy ulamovat.

Další články z rubriky

Štítky: , , , ,

Komentáře uzavřeny.