Určitě to všichni znáte. Nosit neustále rozpuštěné vlasy vás již nebaví, ale nevíte, co si učesat a jak oživit svůj outfit pomocí trendy účesu? Rok 2015 je již nějaký ten pátek v plném proudu, a proto je nejvyšší čas podívat se, jaké nové trendy nám přináší. V našem článku se pobavíme trendy účesech pro letošní rok, které si můžeme učesat na běžné každodenní nošení.

V našem dnešním článku se podíváme, jaké účesy bychom si mohli v roce 2015 učesat. Zajímá vás, zdali to budou culíky, drdoly nebo copy? To vše a ještě více se dozvíte v našem článku.

Střihy pro rok 2015

V první řadě začneme trendy střihy pro rok 2015. V letošním roce budou letět hlavně kratší, elegantní účesy jako z dob zlatých třicátých let. Jedná se o Pixie Cut či mikádo.

Roztomile klučičí Pixie cut

Prvním ze zajímavých střihů, který vám bude letos slušet, je Pixie cut. Pokud si nedokážete podle cizojazyčného názvu uvědomit, o jaký účes jde, pak si vybavte Audrey Hepburn nebo Anne Hathaway v posledních letech. Jedná se o krátký sestřih připomínající roztomilý klučičí účes, který dokáže být i velmi elegantní. Stačí trocha originality a můžete z Pixie cut dobře kouzlit.

Mikádo pro Femme Fatale

Druhým sestřihem pro rok 2015 je mikádko ve stylu Emmy Stone. Volit můžete kratší i středně dlouhé délky od uší až po ramena. Mikádo je elegantní, roztomilé a ženské.

Účesy pro běžné nošení

Víme, že z výše uvedených kratších sestřihů si toho na hlavě moc nevykouzlíte. Ale já mám například středně dlouhé mikádo po ramena a učesat si mohu jak culík, tak i drdol či cop, takže nevěště hlavu.

Mokrý účes

Začneme zlehka, a to velmi lehkým, ale v posledních letech oblíbeným účesem. A tím je mokrý účes. Ptáte se, jak jím docílit? Stačí si vzít olej na vlasy nebo jiný přípravek, který vytvoří efekt mokrých vlasů, a pročísnout si jím vlasy. Ty pak sčesejte dozadu tak, abyste vypadali, že jste právě vylezli ze sprchy.

Přirozené i elegantní vlny

Dalším jednoduchým účesem pro tento rok budou vlny na všechny způsoby. Učesat si můžete přirozené vlny, ke kterým vám stačí nechat si cop přes noc. Další možností jsou elegantní vlny ve stylu Hollywoodské hvězdy ze třicátých let.

Culík

Letos bude frčet i stará dobrá klasika v podobě culíku neboli Ponny Tail. Letos vám budou slušet vysoko vyčesané culíky i nízko položené culíky učesané v šíji. Stejně tak můžete volit rozevlátý a uvolněný culík či přísně stažený culík, ze kterého nekouká ani jeden vlásek.

Copy

Učesat si můžete i cop. Na přehlídkových molech bylo vidět nespočet různých variant copů – klasických copů, francouzských a zaplétaných copů, rybích copů i copů splétaných do drdolů.

Drdoly

A v neposlední řadě se budou nosit i drdoly.

A jakým účesům dáváte přednost vy?

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Komentáře uzavřeny.