Polodlouhé vlasy jsou super. Je totiž možné si s nimi vyhrát a vytvořit úžasné účesy, které vám budou ostatní závidět. V tomto článku se podíváme na hlavní trendy, které budou vládnout v roce 2015. Máte se opravdu na co těšit! IN totiž budou hladké účesy i rozcuhy a velkou roli budou hrát barvy! Tak hurá na to!

Super hladké účesy budou stále IN!

Mezi typické účesy pro polodlouhé vlasy samozřejmě patří mikádo a právě na jeho variace se zaměříme. Je to účes mnoha tváří, stačí jen vyzkoušet, která varianta vám bude slušet nejvíce. Pro jaký obličej se hodí nejvíce? Mikádo je ideální pro

Účesy pro polodlouhé vlasy 2015

Účesy pro polodlouhé vlasy 2015

protáhlý obličej. Není naopak vhodné pro obličej kulatý, který ještě opticky rozšiřuje. Mezi hity roku 2015 bude patřit super hladké mikádo. Toho docílíte jedině tak, že použijete žehličku na vlasy a pěkně pramen po prameni vlasy narovnáte. Pro fixaci účesu použijte tužidlo či lak. Nosit se budou hladká mikáda s barevným nádechem. Super bude, když si necháte udělat jemný melír ve výrazné – nejlépe kontrastní barvě. Nosit se také budou barevné konečky (stačí cca 3 cm). V tomto případě se nebojte výrazných barev jako je růžová, zelená či modrá.

I rozcuchy budou v kurzu

Mezi další módní hity mezi účesy pro polodlouhé vlasy bude patřit mikádo alá rozcuchané vlasy. Vezměte si kulmu vytvořte bohaté kudrliny a můžete vyrazit. Vlasy můžete doplnit třeba i výraznou čelenkou. V tomto případě se nebojte barev. Super budou vypadat silnější melíry. Pokud máte odvahu – zvolte podbarvení.

S ofinkou nebo bez?

Toto dilema vlastně nemusíte řešit. Nosit se totiž budou polodlouhé vlasy s ofinou i bez ní. Pokud máte ráda ofinu, pamatujte si, že i ona musí být vždy perfektně upravena. Opět použijte silné tužidlo. Co se týče účesů, rozhodně se snažte o přirozenost. Vše by mělo také vypadat elegantně.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Komentáře uzavřeny.