Ložnice je velmi důležitou místností pro spokojený manželský život. Je třeba také zvolit vhodné barvu do ložnice, aby jsme se pak mohly v ložnici cítit opravdu dobře.

Vytvořte si krásnou ložnici

Když zařizujeme ložnici, tak před námi stojí nejen nakoupení veškerého nábytku do ložnice, ale hlavně musíme vybrat barvu pro výmalbu naší ložnice. Dnes už není problém namíchat jakoukoliv barvu a tak můžete nechat běžet vaši fantazii. V některých případech může být vhodná částečně i tapeta nebo dokonce fototapeta s fotkou. Třeba fotka ze svatby.

Volba barvy pro výmalbu ložnice

Stojí před námi otázka jak vymalovat ložnici? Určitě bych nevolit nudnou bílou barvu, ta už je v dnešní době opravdu aut. Není třeba se bát barev, barvy dodají vaší ložnici více života a pak se v ní budete i vy s manželem cítit lépe a bude tam příjemné trápit společný čas.

Jakou barvou vymalovat náši ložnici

Pokud vám chybí inspirace, tak se doporučuji podívat na dřívější článek barvy do ložnice inspirace, kde najdete spoustu inspirace pro to, jak vymalovat ložnici. Někdy je lepší se inspirovat přímo od odborníků, než složitě vybírat barvy. Ale vždy platí, že každý chce jinou barvu a proto není možné dát nějaké univerzální doporučení pro všechny.

Mužeme rovnou vymalovat celý byteček

Byly by škoda vymalovat pouze ložnici a ostatní místnosti v bytě nechat při starém. Rovnou vymalujme i další místnosti v našem bytečku. Doporučuji pročíst článek barvy na zeď inspirace, kde jsou doporučení pro výběr barev pro výmalbu jednotlivých pokojů ve vašem bytě.