Patříte k těm, které zdobí krásné a dlouhé vlasy? Jenže vás občas nudí a potřebujete změnu? Nemusíte hned sahat po nůžkách. Podívejte se na účes pro dlouhé vlasy a buďte vždy originální a jedinečná.

Dlouhé vlasy vyžadují péči, to ví moc dobře všechny z nás, které se rozhodly pro dlouhou hřívu a jsou na ní patřičně hrdé. K nejjednodušším účesům pro dlouhé vlasy patří rovný sestřih bez ofiny. Vlasy pak snadno stáhnete do culíku. Jenže občas chceme vypadat jinak, čeká nás důležitá schůzka nebo se chystáme do divadla. V takovém případě se vydáme ke kadeřnici a chceme se svými vlasy něco udělat. Podívejte se proto na několik tipů a účesů pro dlouhé vlasy.

Účesy pro dlouhé vlasy s ofinou

Jestliže vás už nebaví rovný střih vašich dlouhých vlasů a jejich sčesání na patku, zkuste ofinu. Je s ní sice práce, ale rázem získáte úplně nový účes pro dlouhé vlasy. Ofinu si můžete nechat zastřihnout třeba šikmo nebo různé prostříhat a získat tam moderní a šmrncovní účes.

Účesy pro dlouhé vlasy: Sestříhání

Rovně střižené dlouhé vlasy mohou vypadat zplihle a obyčejně. Zajímavým účesem pro dlouhé vlasy je jejich prostříhání. Sestupně střižené dlouhé vlasy budou působit vzdušně a elegantně. Tento účes pro dlouhé vlasy si určitě zamilujete. Je totiž jednoduchý, snadno se udržuje a dobře vypadá.

Účes pro dlouhé vlasy: Vlny

Jestliže se chystáte na párty a chcete něco udělat se svými dlouhými vlasy, nemusíte hned používat nůžky. Skvělý účes pro dlouhé vlasy vám pomohou vytvořit natáčky. Vlasy si umyjte, vysušte ručníkem a naneste pěnové tužidlo. Pak jednotlivé prameny natáčejte na natáčky – velké natáčky vám vytvoří velké vzdušné vlny, které vypadají velmi sexy. Vlasy si pak vyfoukejte fénem (pozor, opravdu do sucha), natáčky sundejte a vlasy upravte do požadovaného tvaru. Přelakujte a máte dokonalý „párty“ účes pro dlouhé vlasy.

Podívejte se také na účesy pro polodlouhé vlasy.

Účes pro dlouhé vlasy narychlo

Dlouhé vlasy nabízejí řadu různých účesů. Vybavte se proto sponkami, gumičkami, pírky. Jednoduchý účes pro dlouhé vlasy získáte, když přední prameny sepnete sponkou na temenu hlavy. Vyzkoušejte také drdol, culíky nebo copy.